Kalendarium wydarzeń

LogInPack

Targi Kielce oraz Relopack z ekscytacją i dumą zapraszają na 3. Kongres LogInPack w Kielcach, gdzie wiodące firmy ze świata logistyki i opakowań spotkają się, by podzielić się wiedzą, doświadczeniem i wizją przyszłości. W tym roku ponownie zgromadzimy ekspertów, innowatorów i praktyków, by wspólnie odkrywać nowe horyzonty w naszych dynamicznie zmieniających się branżach.

LOGISTICS MANAGER MASTERCLASS 2024

Podczas konferencji Logistics Manager Masterclass pomożemy Ci spojrzeć na to, czym zajmujesz się w codziennej pracy, z nowej perspektywy. Wyselekcjonowani przez redakcję magazynu „Logistics Manager” branżowi praktycy podzielą się z Tobą unikalnymi przemyśleniami i doświadczeniami, które pozwolą Ci na spojrzeć świeżym okiem na budowane przez Ciebie procesy i wdrażane metody zarządcze.

Modernlog

Nowoczesność, otwartość na zmiany, innowacyjna logistyka to targi Modernlog. W towarzystwie ITM pozwala na ekspozycję produktów i przedstawienie możliwości branży logistyki, transportu, magazynowania w międzynarodowym gronie. Podczas wydarzenia rozwiązania wpiszą się w ideę logistyki 4.0 zakładającej automatyzację procesów, możliwość szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków.

AI & Business Analytics

Konferencja poświęcona sztucznej inteligencji (AI) i analizie danych w biznesie, to wyjątkowe wydarzenie, gromadzące ekspertów, praktyków i liderów branży. Podczas spotkania omawiane są najnowsze trendy, innowacje i zastosowania technologii AI w obszarze analizy biznesowej. Uczestnicy mają okazję dowiedzieć się, jak wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji do optymalizacji procesów biznesowych, prognozowania trendów rynkowych oraz podejmowania strategicznych decyzji.

AI & Business Analytics

Wydarzenie obejmuje tematykę magazynowania, dystrybucji czy transportu. Wykwalifikowani specjaliści i praktycy  przeprowadzą szereg wykładów merytorycznych, a poprzedzą je wykłady produktowe podczas, których firmy IT przedstawią swoje rozwiązania usprawniające procesy zachodzące w firmach transportowych. Jak zoptymalizować łańcuch dostaw i procesy magazynowania? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdą uczestnicy kolejnej edycji konferencji IT w Logistyce GigaCon.

TRENDOWNIA 2024

Na zbliżającej się 19. Edycji Trendowni, chcemy wspólnie z zaproszonymi na scenę specjalistami, poruszyć sporą część z tych zagadnień. Posłuchamy opinii naszych ekspertów, ich wniosków, sugestii i obaw. Postaramy się, aby wszyscy uczestnicy wrócili do swoich firm i domów z nową, niezwykle aktualną porcją wiedzy, jako managerowie i jako konsumenci. Staniemy również na głowie, aby legendarna już atmosfera kuluarów Trendowni, pozostała co najmniej na takim samym poziomie jak zawsze. Zapraszamy!

oPOlskie Dni Logistyki

Warsztaty "Technology Booster"

“Technology Booster” to unikalna okazja, aby dowiedzieć się jak wykorzystać nowoczesne technologie do optymalizacji procesów przemysłowych (robotyzacja i automatyzacja, wirtualna rzeczywistość, IOT, AI, druk 3D) oraz jak sfinansować projekty technologiczne w swoich przedsiębiorstwach. Wystąpienia ekspertów-praktyków zostaną wzbogacone o przykłady i historie. To doskonała okazja nie tylko na poszerzenie wiedzy, ale także zdobycie cennych kontaktów biznesowych.

Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu

XIII Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki LogDays

Stowarzyszenie Logistyków Polskich sponsorem ogólnopolskiego konkursu logistycznego „Od technika do logistyka 5.0”

IV edycja Ogólnopolskiej Konferencji poświęconej Innowacjom w Logistyce i Produkcji oraz współpracy Nauki i Biznesu

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie

Zespół Szkół Technicznych w Kłodzku

Zespół Szkół Ekonomicznych w Nysie

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Generała Stefana Roweckiego "Grota" w Opolu

Zespół Szkół nr 6 w Tychach

Zespół Szkół Zawodowych im St. Staszica w Opolu

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie

Zespół Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Technikum Akademickie przy Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Michała Kaleckiego w Bielsku-Białej

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. kard. Adama S. Sapiehy MIRIP w Krakowie

Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach

Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Bydgoszczy

Technikum TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim

Zespół Szkół Hipolita Cegielskiego w Chodzierzy

Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu

Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 w Warszawie

Zespół Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim

Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ludowie Polskim

Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu

Technikum nr 4 w Zabrzu w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych

Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy

Technikum nr 15 im. Tomasza Klenczara w Katowicach

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chorzowie

Stowarzyszenie Instytutu Ekonomii Środowiska i Transportu w Legnicy

Zespół Szkół im Orląt Lwowskich w Tychach ZDZ Katowice

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini

Zespół Szkół Zawodowych im E. Orzeszkowej w Sokółce

Ponad 200 nauczycieli i dyrektorów szkół z całego kraju wzięło udział w konferencji dotyczącej nowoczesnego kształcenia w zawodzie technik logistyk i w zawodach pokrewnych, która odbyła się w dniu 06.03.2024 na Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej.

LOGISTICS MANAGER MASTERCLASS 2024

Modernlog