Przejdź do treści

Wiadomości o konferencji - 06.03.2024

Galeria z konferencji

Ponad 200 zdjęć z wydarzenia znajdą Państwo w galerii na naszej stronie. Zdjęcia z możliwością zapisu i udostępniania.

Odtwórz wideo

Konferencja poświęcona edukacji logistycznej. Odbyła się na Politechnice Opolskiej

To jest zawód jutra, a pracowników do niego potrzeba na wczoraj. Tak o logistyce mówią wykładowcy i nauczyciele. Dziś na Politechnice Opolskiej odbyła się konferencja poświęcona edukacji logistycznej.

Logistyk na nowo

Ponad 200 nauczycieli i dyrektorów szkół z całego kraju wzięło udział w konferencji dotyczącej nowoczesnego  kształcenia w zawodzie technik logistyk i w zawodach pokrewnych, która odbyła się w środę na Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej.

KONFERENCJA LOGISTYCZNA – SZKOLIMY SIĘ!

Dnia 6 marca 2024 r. nauczyciele przedmiotów logistycznych: p. Agnieszka Kuś i p. Przemysław Kubal wzięli udział w konferencji Nowoczesne kształcenie w zawodzie technik logistyki i zawodach pokrewnych, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Logistyków Polskich, Koło Naukowe Logpoint oraz Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej.

Umowa o współpracy ze Stowarzyszeniem Logistyków Polskich

06 marca 2024 r. podczas Ogólnopolskiej Konferencji “Nowoczesne Kształcenie w Zawodzie Technik Logistyk i w Zawodach Pokrewnych” w Opolu Pani Dyrektor podpisała “Umowę o współpracy” ze Stowarzyszeniem Logistyków Polskich.

Nauczyciele Ekonomika na Ogólnopolskiej Konferencji w Opolu

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży był jedną z dwóch szkół województwa podlaskiego biorących w 6 marca 2024 r. udział w Ogólnopolskiej Konferencji “Nowoczesne kształcenie w zawodzie technik logistyk i w zawodach pokrewnych”.

Nowoczesne kształcenie w zawodzie technik logistyk

Ponieważ liczba miejsc była ograniczona tylko do 2 nauczycieli każdej placówki, z naszej szkoły wzięły udział w tym wydarzeniu Pani Alicja Brzózka i Pani Marta Madera.

Konferencja dotycząca nowoczesnego kształcenia

Podczas konferencji była okazja do zwiedzenia laboratorium magazynowego, zapoznania się z nowinkami na rynku zawodowym oraz wysłuchania wielu ciekawych wykładów.

Publikacja na Linkedin

Wspaniała delegacja Gromar, reprezentowana przez Filipa Gorzka i Tomasza Stasiaka, uczestniczyła w Ogólnopolskiej Konferencji “Nowoczesne Kształcenie w Zawodzie Technik Logistyk i w Zawodach Pokrewnych” w Opolu, która odbyła się 6 marca! 

KONFERENCJA

W dniu 06.03.2024 r. nasze nauczycielki pani Adrianna Bochen i pani Natalia Frysztak, wzięły udział w konferencji dotyczącej nowoczesnego kształcenia w zawodzie technik logistyk i w zawodach pokrewnych, która odbyła się na Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej (@politechnika opolska).

Dziękujemy za pomoc w promocji wydarzenia